LandscapeClouds_slowClouds_slowClouds

Landbruksmeteorologisk tjeneste er et prosjekt i regi av NIBIO, og har som
hovedoppgave å skaffe meteorologiske data for varslingstjenester og forskning
fra de viktigste jord- og hagebruksdistrikt i landet.

Målestasjoner

Icon_tempIcon_windIcon_rainIcon_download_blueIcon_pin_blue
Måletid ?LufttempVindNedbørLast nedSe i kart
m/smm
Soknedal---
Sortland24.05.187.5-0.1
Surnadal24.05.1810.40.50.0
Svelvik24.05.1813.70.70.0
Svelvik syd24.05.1814.4-0.0
Særheim24.05.1814.81.00.0
Søve24.05.1814.70.80.0
Tingvoll24.05.188.40.70.0
Tjølling24.05.1814.10.60.0
Tjøtta24.05.188.93.90.0