LandscapeClouds_slowClouds_slowClouds

Landbruksmeteorologisk tjeneste er et prosjekt i regi av NIBIO, og har som
hovedoppgave å skaffe meteorologiske data for varslingstjenester og forskning
fra de viktigste jord- og hagebruksdistrikt i landet.

Målestasjoner

Icon_tempIcon_windIcon_rainIcon_download_blueIcon_pin_blue
Måletid ?LufttempVindNedbørLast nedSe i kart
m/smm
Pasvik17.01.18-19.00.70.0
Rakkestad17.01.18-4.00.1-
Ramnes17.01.18-9.90.0-
Randaberg01.10.15---
Rena02.11.170.1--
Rennebu17.10.174.42.40.0
Rindal22.10.179.31.30.0
Rissa17.01.18-1.51.5-
Roverud---
Rygge17.01.18-10.60.20.0