LandscapeClouds_slowClouds_slowClouds

Landbruksmeteorologisk tjeneste er et prosjekt i regi av NIBIO, og har som
hovedoppgave å skaffe meteorologiske data for varslingstjenester og forskning
fra de viktigste jord- og hagebruksdistrikt i landet.

Målestasjoner

Icon_tempIcon_windIcon_rainIcon_download_blueIcon_pin_blue
Måletid ?LufttempVindNedbørLast nedSe i kart
m/smm
Løken17.01.18-6.40.50.0
Meldal17.10.172.00.30.0
Moelv05.10.173.1-0.0
Mære17.01.18-3.34.9-
Målselv12.10.173.80.30.0
Njøs17.01.18-4.31.00.0
05.11.177.4--
Oppdal10.10.175.72.70.0
Ornes21.12.175.3--
Orre01.10.1213.1-0.0