LandscapeClouds_slowClouds_slowClouds

Landbruksmeteorologisk tjeneste er et prosjekt i regi av NIBIO, og har som
hovedoppgave å skaffe meteorologiske data for varslingstjenester og forskning
fra de viktigste jord- og hagebruksdistrikt i landet.

Målestasjoner

Icon_tempIcon_windIcon_rainIcon_download_blueIcon_pin_blue
Måletid ?LufttempVindNedbørLast nedSe i kart
m/smm
Kvam24.05.1814.50.30.0
Kvelde24.05.1812.1-0.0
Kvithamar24.05.1810.31.00.0
Landvik24.05.1811.80.40.0
Leirflaten24.05.186.8-0.0
Lier24.05.1814.40.20.0
Linge24.05.189.60.20.0
Ljøsne24.05.1811.7-0.0
Loen24.05.1815.3-0.0
Lyngdal24.05.1813.60.80.0