LandscapeClouds_slowClouds_slowClouds

Landbruksmeteorologisk tjeneste er et prosjekt i regi av NIBIO, og har som
hovedoppgave å skaffe meteorologiske data for varslingstjenester og forskning
fra de viktigste jord- og hagebruksdistrikt i landet.

Målestasjoner

Icon_tempIcon_windIcon_rainIcon_download_blueIcon_pin_blue
Måletid ?LufttempVindNedbørLast nedSe i kart
m/smm
Kvam17.01.180.12.4-
Kvelde04.10.1711.7-0.0
Kvithamar17.01.18-1.22.90.0
Landvik17.01.18-5.30.30.0
Leirflaten17.01.18-9.5--
Lier17.01.18-6.00.2-
Linge17.01.18-0.51.7-
Ljøsne04.10.176.7-0.0
Loen19.10.171.6-0.0
Lyngdal17.01.18-0.50.6-