LandscapeClouds_slowClouds_slowClouds

Landbruksmeteorologisk tjeneste er et prosjekt i regi av NIBIO, og har som
hovedoppgave å skaffe meteorologiske data for varslingstjenester og forskning
fra de viktigste jord- og hagebruksdistrikt i landet.

Målestasjoner

Icon_tempIcon_windIcon_rainIcon_download_blueIcon_pin_blue
Måletid ?LufttempVindNedbørLast nedSe i kart
m/smm
Hauso14.11.171.9-0.6
Hesthamar---
Hjelmeland24.05.1811.90.00.0
Hof24.05.1813.5-0.0
Hokksund24.05.1815.80.20.0
Holt24.05.187.81.40.0
Hønefoss24.05.1819.01.50.0
Høyheimsvik21.11.15-1.7--
Ilseng24.05.1816.00.70.0
Kise24.05.1819.91.10.0