LandscapeClouds_slowClouds_slowClouds

Landbruksmeteorologisk tjeneste er et prosjekt i regi av NIBIO, og har som
hovedoppgave å skaffe meteorologiske data for varslingstjenester og forskning
fra de viktigste jord- og hagebruksdistrikt i landet.

Målestasjoner

Icon_tempIcon_windIcon_rainIcon_download_blueIcon_pin_blue
Måletid ?LufttempVindNedbørLast nedSe i kart
m/smm
Folldal17.01.18-8.5-0.0
Frosta17.01.18-1.12.7-
Fureneset17.01.18-1.01.90.0
Fåvang17.01.18-4.31.00.2
Gausdal17.01.18-4.70.6-
Gjerpen17.01.18-8.90.0-
Gran17.01.18-2.50.3-
Grane16.10.178.9-2.6
Grue17.09.138.40.70.0
Gvarv15.12.17---